KONST / Litografier / Färglitografi 15406263

nr 1540 6263

Max Papart

(1911-1994), Frankrike

Signerad, numrerad 70/100. Färglitografi, bildmått: 53x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x65 cm

Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:06:39

12/5 07:46:34 1      300 kr
14/5 22:17:08 2      Vinnande bud

Max Papart

Läs mer om Max Papart